Blog

Cover Image

Czym wyróżniają się narzędzia kuchenne do teflonu? Dlaczego warto je mieć?

Naczynia teflonowe od lat są popularnym wyborem w codziennym gotowaniu. Jednak nie wszyscy wiedzą, jak istotna jest ich właściwa pielęgnacja. Stosowanie, chociażby metalowych łyżek czy widelców negatywnie działa na teflon i go zdziera. To z kolei ma niekorzystny wpływ na zdrowie. Dlatego warto sprawdzić, jakich przyborów kuchennych można używać do teflonowych powierzchni.

Więcej

Cover Image

Nowoczesne biotworzywo, czyli o rewolucyjnych zestawach BAILANGO

Tworzywa sztuczne to materiały, które składają się z syntetycznych lub półsyntetycznych związków organicznych. Dzięki nietypowym właściwościom można je formować w przedmioty o różnych kształtach, przez co znalazły zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie naszego życia. Alternatywą dla tworzyw sztucznych jest biotworzywo. Co to jest i gdzie można je wykorzystać?

Więcej

Cover Image

Jakie są zalety plastikowych akcesoriów kuchennych?

Każda kuchnia powinna być wyposażona w akcesoria, które umożliwią sprawne i wygodne przygotowanie posiłków. Warto postawić na nowoczesne łyżki do makaronu, chochle, łopatki do ciasta, czy zestawy sałatkowe wykonane z plastiku, które również sprawdzą się podczas podawania smacznych dań. Ich zaletą jest też odporność na wysokie temperatury (przekraczające 200 stopni), interesujący design oraz łatwość mycia także w zmywarce.

Więcej

Cover Image

Zalety dobrych koszy do sortowania odpadów - na przykładzie pojemników BINI!

Ochrona środowiska oraz możliwość ponownego wykorzystania surowców wtórnych - to jedne z ważniejszych korzyści, jakie niesie ze sobą segregacja śmieci. Dlatego też wybór odpowiednich koszy do sortowania odpadów jest bardzo ważna. Jakie są zalety dobrych koszy do sortowania odpadów? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Więcej

Cover Image

Kuchenne zastosowania misek plastikowych

Miski to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Pomagają w wielu czynnościach. W przygotowaniu żywności, gotowaniu, pieczeniu. Przydają się także często do podawania różnych potraw ma stół. Tak więc są nie tylko praktyczne, ale również zdobią. Dlatego warto zadbać, aby były ładne. Zdecydowanie przyjemniej jest przygotowywać posiłki w miskach, które nam się podobają, zachwycają nas kolorem, kształtem. A jakie miski można do czego wykorzystywać?

Więcej

Cover Image

Wybór deski do krojenia. Co wziąć pod uwagę przy zakupie?

Każdy miłośnik gotowanie i przyrządzania mniej lub bardziej wymyślnych dań doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak na sukces w ich przygotowywaniu wpływają kuchenne sprzęty. Trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie, szykowanie śniadań, obiadów i kolacji bez takich akcesoriów jak choćby deska do krojenia. Jaką wybrać? Na co zwracać uwagę wybierając deskę do własnej kuchni?

Więcej