Deski kuchenne i stolnice

 

Deska kuchenna, czy stolnica to niezbędny produkt kuchenny, który nie tylko ułatwi pracę, ale także zabezpieczy blat przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Oferujemy deski kuchenne z drewna i plastiku w różnych rozmiarach. Posiadamy tradycyjne deski prostokątne z rączką lub bez, deski do ryb z klamrą zaciskową, oraz obrotowe deski do pizzy. W naszej ofercie znajdują się również deski kuchenne posiadające otwór, który pozwala na odwieszenie ich po skończonej pracy, a także deski do krojenia ze stojakiem, które ułatwią zachowanie porządku w kuchni. Państwa uwadze polecamy także deski w kształcie jabłka, które będą stanowiły oryginalną ozdobę pomieszczenia.

 

Drewniane deski do krojenia

 

W sprzedaży dostępne są drewniane deski do krojenia kwadratowe i okrągłe, z rączką lub bez. Deska kuchenna z drewna posiada naturalne właściwości bakteriobójcze, a dzięki wytrzymałej strukturze nie tępi noży. Oferujemy deski do krojenia dębowe oraz deski wykonane z trwałego drewna bukowego. To właśnie akcesoria z drewna królują w naszych kuchniach ze względu na ich liczne zalety. Deski do krojenia, drewniane łopatki do kuchni, czy inne przybory kuchenne wykonane z naturalnego surowca są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto przy odpowiednim użytkowaniu drewniana deska może służyć znacznie dłużej w przeciwieństwie do zwykłej deski plastikowej.

 

Stolnice

 

Stolnice to akcesoria kuchenne służące do przygotowywania makaronów, pierogów, kopytek i ciast. Dostępne w naszej ofercie stolnice flexi charakteryzuje elastyczna i nieprzywieralna powłoka, odporność na zarysowania, a także stabilność, co zapewnia komfort podczas pracy. Oferujemy również solidne stolnice drewniane będące w stanie przetrwać długie lata intensywnego użytkowania. Produkty dają pełną swobodę podczas przyrządzania rozmaitych wyrobów mącznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Practic.

 

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-50 z 51 pozycji

Aktywne filtry